Zostań wolontariuszką lub zaproponuj inną formę współpracy

Nasz zespół działa w pełni zdalnie w dowolnym wymiarze godzinowym. Szukamy osób zainteresowanych współpracą długoterminową w róznorodnych obszarach. Sprawdź czy czekamy właśnie na Ciebie! 💙

Wsparcie dla kobiet w kryzysie psychospołecznym

• prawniczki
  • psycholożki i psychoterapeutki
  • interwentki kryzysowe
  • coachinie rozwoju osobistego
  • stylistki wizerunku
  • mediatorki rodzinne
  • socjoterapeutki

Marketing i social media

• osoby z doświadczeniem w marketingu, public relations, kontakcie z mediami lub w promocji organizacji pozarządowych,
  • osoby chętne do tworzenia/redakcji postów o charakterze motywacyjnym, rozwojowym i edukacyjnym zgodnych z misją Strefy Kobiet,
  • osoby zainteresowane prowadzeniem profili na portalach społecznościowych lub strony internetowej.

Szkolenia i warsztaty

• specjaliści w sprzedaży i promowaniu szkoleń z tzw. kompetencji miękkich,
  • trenerzy biznesu,
  • psycholodzy z doświadczeniem w konstruowaniu programów szkoleniowych,
  • specjaliści prowadzący zajęcia pomocne w powrocie do codzienniego aktywnego funkcjonowania np. relaksacja, działania z obszarów kultury, warsztaty terapii zajęciowej.

Administracja i promocja

• osoby do pomocy w działaniach administracyjnych, akcjach promocyjnych, edukacyjnych, organizacji konferencji, szkoleń, aktualizacji baz danych, poszukiwania programów grantowych,
  • osoby do działań "w terenie”, np. kolportaż materiałów promocyjnych, organizacja spotkań lub konferencji.

Dołączając do zespołu zyskujesz:

• możliwość udziału w projektach Fundacji,
  • umowę o wolontariat oraz możliwość wystawienia referencji,
  • doświadczenie pracy w organizacji pozarządowej,
  • realny wpływ na zmianę świadomości kobiet
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole tworzonym przez kobiety z pasją,
  • szansę na realizację projektów własnych zgodnych z kierunkiem działań Fundacji.

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz kilka słów o sobie, swoim doświadczeniu oraz odpowiedz na pytanie: Dlaczego chciałabyś zaangażować się w pracę na rzecz Fundacji?

Wiadomość prześlij na e-mail: wolontariat.kobieta@fundacjaregiment.pl lub skorzystaj z Formularza kontaktowego.

Jeśli chcesz udzielać wsparcia lub prowadzić warsztaty wymagane jest przesłanie dokumentacji potwierdzającej kwalifikacje do pracy tj. ukończone studia lub w trakcie/ dyplom/ certyfikat.

Dziękujemy za wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.