Jeśli chcesz nam pomóc, odezwij się do nas.

Pracując z nami pomożesz promować historię naszego miasta i pojezierza wałeckiego, zdobędziesz praktyczne doświadczenie potrzebne w pracy zawodowej oraz poznasz ludzi, dla których misja i cel działania naszej Fundacji są ważne.

Poniżej przedstawiamy rodzaje pomocy, które w znacznym stopniu pomogą Fundacji i pozwolą jej aktywnie działać na rzecz ochrony i renowacji zabytków na terenie naszego miasta, wspierania wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze historycznym oraz promowania turystyki naszego regionu.

Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada! Rodzaje pomocy:

1. Finansowo – rzeczowa
    bezpośrednia wpłata na konto Fundacji Regiment:

Fundacja Regiment
Ul. Gen. Leopolda Okulickiego 32/1, 78-600 Wałcz

współfinansowanie wybranych projektów
darowizna rzeczowa na cele Fundacji i organizowanych przez nią akcji

1. Wolontariat
    wszystkie osoby chcące aktywnie włączyć się w działania Fundacji
  2. Promocyjno marketingowa
    Szukamy:
    osób mających doświadczenie w działaniach public relations, marketingu i współpracy z mediami
    sób chcących swą wiedzą i doświadczeniem wspierać działania mające promować misję i cele Fundacji w mediach
    osób, które mają doświadczenie w promowaniu działalności organizacji pozarządowych

Chcesz pomóc?

Zachęcamy do zgłaszania się do nas na adres e-mail: kontakt.historia@fundacjaregiment.pl a także pod numerem telefonu: 506 777 324.

regiment-banner