Podziekowania-dla-zespolu-dzien-wolontariusza

Dzień wolontariusza – podziękowania dla Zespołu

Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, w imieniu własnym i całego Zarządu Fundacji oraz naszych podopiecznych, składamy serdeczne życzenia i podziękowania Wam wspaniałe kobiety, działające na rzecz Fundacji Regiment/ Strefa Kobiet.

Jesteście wyjątkowe i w sposób dojrzały postrzegacie życie. W pełni rozumiecie sens i potrzebę Waszej misji społecznej, jaką jest wolontariat. Poświęcając swój wolny czas, dajecie potrzebującym kobietom cząstkę samej siebie, a to jest największy i bezcenny dar.

Współczesny świat otacza wszechobecna komercja. Wy natomiast potraficie bezinteresownie i z dużym zaangażowaniem pomagać innym. Dzięki Wam inne kobiety mają szansę na przemianę czy zmianę w swoim życiu, osiągają wymarzone cele, otrzymują wsparcie i zrozumienie. Sprawiacie, że ich życie jest lepsze.

Wasza empatia, wrażliwość i dobroć budzą nasz największy szacunek. Jesteście wzorem do naśladowania dla całej społeczności.

Drogie Wolontariuszki, życzymy Wam jak najwięcej zdrowia i szczęścia. Niech Wasze dalsze działania na polu wolontarystycznym dostarczają Wam jak najwięcej wewnętrznej satysfakcji, a radość tych, którym pomagacie niech motywuje Was do dalszego działania.

Dziękujemy,

Krystyna i Piotr Włodarek