podsumowanie-2022

Podsumowanie roku 2021

Kochani,

Przyszedł czas na podsumowanie projektów, które udało nam się zrealizować w 2021 roku. Był to intensywny czas dla nas Wszystkich, tym bardziej jesteśmy dumni z rezultatów.

Dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszek udzieliliśmy łącznie 540 godzin bezpośredniego wsparcia pomocowego, w następujących obszarach:

• 141 godzin indywidualnych sesji psychologicznych;
  • 241 godzin indywidualnych sesji psychoterapeutycznych;
  • 119 godzin indywidualnych sesji interwencyjnych;
  • 39 godzin indywidualnych sesji coachingowych;
  • Nasza stylistka udzielała konsultacji wizerunkowych;
  • Prowadziliśmy konsultacje prawne.

Ponadto:

• Opublikowaliśmy ponad 120 artykułów o charakterze psychoedukacyjnym, napisanych przez nasz Zespół;
  • Uczestniczyliśmy w licznych konferencjach, zarówno w roli słuchacza jak i eksperta w panelach dyskusyjnych;
  • Zakupiliśmy nasz pierwszy sprzęt komputerowy w ramach pozyskanej dotacji;
  • Zrealizowaliśmy projekt „Nie jesteś sama”, który został doceniony i nagrodzony w kategorii: najlepszy projekt roku w subregionie szczecineckim oraz otrzymał nagrodę główną „Inspirator Aktywności 2021”.

W nowym roku mamy dla Was kilka nowych propozycji, mamy nadzieję, że Wam się spodobają, a oto kilka z nich:

• już niebawem nowy wygląd i struktura naszej strony www;
  • co miesiąc będziemy publikować w skrócie podsumowanie naszych działań;
  • będziemy informować Was o pozostałych wolnych miejscach na wsparcie;
  • raz w miesiącu będziecie mogli bliżej poznać nasz Zespół, w trakcie wywiadów na żywo z naszymi wolontariuszkami zobaczycie czym zajmują się w Fundacji oraz prywatnie;
  • przygotujemy webinary, podczas których przybliżymy zagadnienia z obszarów, w których działamy;
  • zorganizujemy warsztaty dla kobiet (online) pod hasłem „kawka z psycholożką”;
  • organizujemy  wydarzenie/konferencję pt. „Nie hejtuję-motywuję”, na które serdecznie zapraszamy w czerwcu br. (szczegóły wkrótce).

Dziękuję za tak liczne okazane nam zaufanie, oraz, że każdego dnia udowadniacie, że jesteście z nami, a to co robimy jest dla Was ważne.

Założycielka i V-ce Prezes Fundacji

Krystyna Włodarek