baner 1 proceny

Twój 1% to 100% wsparcia dla kobiet!

Ważne są dla Ciebie nasze cele i misja? Wesprzyj naszą organizację przekazując swój 1% i pomóż nam dalej działać.

Wspieramy kobiety w ich problemach, przemianie i rozwoju. Wierzymy, że każda z Nas zasługuje na pełne i szczęśliwe życie w zgodzie ze sobą. I to właśnie pomagamy osiągnąć naszym podopiecznym w codziennym życiu!

Jak przekazać nam 1% podatku?
1. Wypełniasz rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”. Wpisujesz KRS: 0000727903
2. W rubryce „informacje uzupełniające” wpisujesz: Fundacja Regiment.

Powyższe jest bardzo ważne! Ponieważ, 1% pozyskujemy w ramach podpisanego porozumienia ze Stowarzyszeniem Fundusz Lokalny , i żeby zebrane środki mogły zostać nam przekazane konieczne jest wpisanie w rubryce „Informacje uzupełniające” – Fundacja Regiment.

Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas zdecydowali się przekazać swój 1% właśnie nam! Twój 1% to 100% wsparcia dla kobiet!

Dziękujemy!