Wywiad do magazynu “Elity”

Kochani! Pamiętacie jak ostatnio wspominałyśmy Wam o cudownej kampanii „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” marki Patrizia Aryton, w której brała udział jedna z najbardziej niesamowitych kobiet – nasza wiceprezes Fundacji Krystyna Włodarek?

Dzisiaj mamy dla Was krótki artykuł podsumowujący! Przeczytacie w nim o wszystkich cudownych kobietach, które brały udział w tej kampanii, natomiast oczywiście najbardziej zachęcamy do zapoznania się o fragmencie na temat naszej Krysi. Zachęcamy do lektury!

Jeśli ktoś też jeszcze nie słyszał o naszej wiceprezes to musicie wiedzieć, że Krysia jest niesamowitą kobietą! Gdyby nie ona, to w ogóle nie byłoby Strefy Kobiet w Fundacji, nie mogłybyśmy Was wspierać ani inspirować. Wszystko dzięki niej! Jesteśmy wszystkie niesamowicie dumne, że możemy być częścią Fundacji Regiment/ Strefa Kobiet i współtworzyć ją razem z Krysią.