Agnieszka Cyniak

Coaching

Jestem kobietą, która spełnia swoje marzenia, realizuje wiele projektów w życiu codziennym i zawodowym. Wartości jakimi się kieruję to: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, szczerość, otwartość i autentyczność.

Dlaczego Fundacja? Misja, wizja i wartości Fundacji są bardzo bliskie i spójne z moją misją życiową. Jako coach towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich kobiecej mocy i siły, w rozpoznawaniu swoich potrzeb i odważnym ich realizowaniu, w wyznaczaniu kierunku życia, w zrozumieniu i akceptacji siebie.

W każdej kobiecie są nieskończone pokłady odwagi, mądrości, miłości – ważne jest, aby przypominać kobietom o tym, co cudownego i pięknego mają w sobie, patrzeć jak rozkwitają i wzrastają w cudowny sposób – jednocześnie doświadczając w pełni siebie. Wspólnie przechodzimy przez zmiany, praktykujemy docenianie i wdzięczność. Pielęgnujemy naturalną pewność siebie, podejmujemy odważne decyzje, żeby zmienić to, co wymaga zmiany i zaakceptować to, czego zmienić się nie da. Pomogę Ci przekroczyć wewnętrzne ograniczenia, abyś aktywnie i świadomie przeżywała codzienność w poczuciu spełnienia, harmonii, akceptacji i radości z życia.

Jako manager i Ambasadorka Klubu Kobieta i Pieniądze wspieram i uczę kobiety przedsiębiorczości, zarządzania finansami, aby w efektywny sposób rozwijały swoje biznesy, spełniały marzenia, miały poczucie bezpieczeństwa finansowego swojego i swojej rodziny. Potem z cierpliwością i konsekwencją, poprzez działanie zwiększamy efektywność kolejnych kroków, aby w końcu osiągnąć wymarzone cele. Możliwe? Oczywiście, że tak!