Anna Zając

Artykuły tematyczne; warsztaty rozwoju osobistego

Wspiera kobiety jako certyfikowany trener personalny REPs Polska ze specjalizacją kształtowania kobiecej sylwetki, instruktorka między innymi zdrowego kręgosłupa, stretchingu, pilatesu w rehabilitacji, ale przede wszystkim trenerka rozwoju osobistego, coach, mentorka wewnętrznej pracy nad sobą. Twórczyni e-booka, szkoleniowiec, wykładowca, współtwórczyni AKADEMII ZDROWIA, kursu,12 x Twoja przemiana” oraz ,,Planuję długie i lepsze życie”.

Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Ania skupia się na podejściu holistycznym, ponieważ twierdzi, że tylko takie podejście ma prawdziwy sens i daje rezultaty na lata. Fundamentem jej pracy jest nauka poznawania samej siebie, budowania relacji ze sobą samą oraz praca z rzeczywistością.

Pasjonuje się rozwojem, psychologią, nauką nad rzeczywistością, fizyką kwantową i wszystkim co ma wpływ na jakość życia i zdrowie człowieka. Rozwiązywanie własnych problemów nakierowały Anię na obecne miejsce zawodowe. Jako żona oraz mama doskonale rozumie kobiety oraz wspiera je w trudach codzienności, w życiu.

„Dołączyłam do Fundacji, ponieważ Fundacja Regiment jest miejscem wsparcia i rozwoju kobiet, jest idealnym miejscem na warsztaty rozwojowe, które mam ogromną przyjemność prowadzić. Warsztaty mają na celu poprawę jakości życia oraz poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego.”