Karina Olszewicz-Olech

Wsparcie psychologiczne, coaching

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie Psychologii na warszawskim SWPS. Otrzymałam certyfikat ukończenia I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR); Mediacje w Polskim Centrum Mediacji. Jestem w trakcie uzyskania Certyfikatu I stopnia Terapii Par w Instytucie Psychologii Zdrowia. Dodatkowo ukończyłam Studia Podyplomowe na UW, Wydział Psychologii w zakresie Coachingu w Organizacji oraz Psychologii Motywacji na SWPS.

Doskonale rozumiem specyfikę pracy w międzynarodowych organizacjach na stanowiskach decyzyjnych, dzięki czemu mogę być wsparciem w obszarze zawodowym. Od 20 lat związana jestem z HRem, gdzie wspieram managerów i pracowników dbając o rozwój kompetencji miękkich oraz dobrostan psychiczny.

Od zawsze wiedziałam, że moją misją jest praca i pomoc drugiemu człowiekowi.

Cały czas się rozwijam i zdobywam nowe kompetencje, żeby mieć pewność, iż oferuję moim klientom najwyższy standard usług. Oferuję profesjonalizm, doświadczenie, bezpieczeństwo i poufność.

Specjalizuję się w pracy z osobami z depresją, oraz żyjącymi w długotrwałym stresie oraz  w kryzysie, które mierzą się z rozwodem, rozstaniem, stratą pracy, mobbingiem, śmiercią, chorobą, przemocą w związku, itp. Staram się pomóc w powrocie do równowagi emocjonalnej oraz wykorzystać traumatyczne doświadczenia do wzrostu osobistego.

Dodatkowo pracuję  z parami, które przechodzą kryzys w związku. Uczę ich budowania szczęśliwych relacji  samych ze sobą, swoimi partnerami i resztą świata, poprzez poznanie i zrozumienie siebie oraz rozwijanie umiejętności słuchania. Pomagam w uczeniu się, jak rozumieć i regulować swoje  emocje, dbać o zdrowie psychiczne i fizyczne po to żeby lepiej radzić sobie w życiu.

Swoją wiedzę wykorzystuję w Fundacji Regiment, wspierając kobiety, które przechodzą kryzys i potrzebują wsparcia w poszukiwaniu sposobu na siebie. Uczę jak skutecznie wprowadzać zmiany w życiu osobistym i zawodowym, gdyż żeby zmiana była skuteczna często potrzebujemy przebudowy na wyższych poziomach: tożsamości, wartości i przekonań.