Kinga Kasprzak

Wsparcie psychologiczne; interwencyjne

Już dawno temu uświadomiłam sobie, że jestem typem wojownika. Paradoksalnie od zawsze wierzyłam, że jestem słaba, że nie dam rady, bo tak mi ktoś, kiedyś powiedział. Upadałam tyle razy, że trudno byłoby zliczyć. Był taki czas w moim życiu, kiedy nie zawahałabym nazwać siebie ekspertem od porażek. Nigdy jednak nie żaliłam się na los, na rodziców, na życie, na okoliczności. Podświadomie czułam, że te upadki są mi do czegoś potrzebne i że nic nie dzieję się bez przyczyny. Teraz już wiem, że każda trudna sytuacja, każdy upadek zbudowały mnie taką jaką jestem dzisiaj. Nie myślę już o porażkach a o cennych lekcjach. Wiem też, że poradzę sobie w każdej trudnej sytuacji, wykorzystując doświadczenia przeszłości.

Dzisiaj jestem w takim miejscu, w którym jest mi dobrze, już nie upadam tak często jak kiedyś, ale nie ma też we mnie strachu, który towarzyszył mi przez wiele lat.

Od zawsze wiedziałam, że moją misją jest praca i pomoc drugiemu człowiekowi. Jestem profesjonalnym menagerem, coachem kryzysowym, szkoleniowcem, ambasadorem zdrowia psychicznego i jednym z niewielu certyfikowanych trenerów osobowości według metodologii Structogram.

Cały czas się rozwijam i zdobywam nowe kompetencje, żeby mieć pewność, iż oferuję moim klientkom najwyższy standard usług. Oferuję profesjonalizm, doświadczenie, bezpieczeństwo i poufność.

Na co dzień pracuję w jednej z największych korporacji w Wielkiej Brytanii, gdzie od 17 lat wspieram kadrę menagerską dbając o rozwój kompetencji miękkich oraz dobrostan psychiczny.

Prywatnie od kilku lat tworzę Holisticmind, gdzie wspieram kobiety i ich biznesy w rozwoju. Oferuję szkolenia dla firm, warsztaty rozwojowe dla kobiet oraz konsultacje indywidualne online przez Skype i komunikator na Facebooku. Dzięki tej formie mam ogromne szczęście pracować z kobietami z różnych krajów, Polkami zamieszkującymi na terenie Wielkiej Brytanii i Polski. Specjalizuję się w pracy z osobami żyjącymi w długotrwałym stresie oraz  przechodzącymi kryzysy emocjonalne, które mierzą się z rozwodem, rozstaniem, stratą pracy, mobbingiem, śmiercią, chorobą, przemocą w związku, przeprowadzką urodzeniem dziecka, itp i pomagam im wrócić do równowagi emocjonalnej oraz wykorzystać traumatyczne doświadczenia do wzrostu osobistego. Dodatkowo pracuję  z parami, które przechodzą kryzys w związku. Pomagam w budowaniu szczęśliwych relacji  samych ze sobą, swoimi partnerami i resztą świata, poprzez poznanie i zrozumienie siebie oraz rozwijanie umiejętności słuchania. Uczę jak rozumieć i regulować swoje  emocje, dbać o zdrowie psychiczne i fizyczne po to żeby lepiej radzić sobie w życiu. Wieloletnie doświadczenie i wiedzę wykorzystuję wspierając kobiety, które chcą świadomie zaplanować rozwój kariery, zmienić pracę, ale również te które nadal poszukują sposobu na siebie. Uczę jak skutecznie wprowadzać zmiany w życiu osobistym i zawodowym, gdyż żeby zmiana była skuteczna często potrzebujemy przebudowy na wyższych poziomach: tożsamości, wartości i przekonań.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Kocham zwierzęta i mam pięć chihahuas. Jestem dumna i szczęśliwa, że mogę być częścią fundacji. Dziękuję za zaufanie i wierzę, że razem możemy tworzyć lepszy świat.