Patrycja Filip

Wsparcie psychologiczne; coaching

Ukończyłam studia magisterskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka, gdzie po raz pierwszy zainteresowałam się zaburzeniami odżywiania od strony psychologicznej. Moja dalsza droga zaprowadziła mnie na Uniwersytet SWPS, gdzie mogę pogłębiać swoją wiedzę z zakresu psychologii. Aktualnie piszę pracę magisterską  dotyczącą braku umiejętności odczuwania i interpretowania emocji.

W fundacji zajmuję się głównie interwencyjnym wsparciem psychologicznym kobiet w kryzysie. Z podopiecznymi staram się budować ich poczucie sprawczości, pomagam przy konfrontacji z ich emocjami oraz przy nauce wyznaczania granic. O działalności fundacji dowiedziałam się od przyjaciółki z Uniwersytetu SWPS i natychmiast zachwyciłam się ideą pomagania innym kobietom. Chcę tworzyć miejsce, w którym kobiety znajdą pomoc i motywację do walki o siebie.

Prywatnie jestem miłośniczką sztuki i muzyki na żywo. Czas, który poświęcam sobie spędzam na różnego rodzaju aktywności fizycznej (m.in. rower, siłownia, ścianka wspinaczkowa) i obcowaniu z naturą.