Patrycja Szymczak

Artykuły tematyczne

Piszę artykuły tematyczne do publikacji na kanały społecznościowe Fundacji. Jestem absolwentką filologii polskiej (dziennikarstwa), ukończyłam kursy psychologiczne oraz pedagogiczne. Miałam okazję pracować w firmie szkoleniowej z czym wiąże swoją przyszłość.

Aktualnie mogę już powiedzieć, że jestem szczęśliwą i prawie spełnioną kobietą. Ciągle dążę do perfekcji. Obecnie tworzę super miejsce dla kobiet, za chwilę ruszam pełną parą.

Dlaczego Fundacja? Była to spontaniczna decyzja, ale z każdym dniem uświadamia mnie, że było warto.

Pragnę pomagać i kocham to robić. Lubię też uczyć się od innych, bo każdy z nas ma coś do zaoferowania. Fundacja jest miejscem wyjątkowym i wspaniałym napędem do działania. Pomaga bez względu na wiek czy wykształcenie. Tu pomoc i wsparcie każdej Kobiecie jest na pierwszym miejscu.